Zaznacz stronę

Kilka słów o nas

 

Jesteśmy małą rodziną, która kocha tworzyć rzeczy z włóczki i drewna. Nasza pasja zaczęła się od szydełkowania lalek, a także łączenia wyrobów wykonanych na szydełku z drewnianymi dodatkami. Z czasem to hobby przerodziło się w nasz sposób na życie. Teraz chcemy podzielić się naszymi wyjątkowymi i oryginalnymi produktami z Tobą!

Z włóczki tworzymy torebki, lalki i maskotki amigurumi i miękkie dekoracje do domu. Nasze wyroby są kolorowe, przytulne i pełne uroku. 

Z drewna również tworzymy dekoracje do wnętrz, a także solidne, funkcjonalne stoliki, szafki, lampy, zegary i solidne, trwałe deski sztorcowe do krojenia. Każdy nasz produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i dbałością o każdy szczegół.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami, jeśli masz jakieś pytania. Jesteśmy otwarci na współpracę i indywidualne zamówienia. Cieszymy się, że możemy dzielić się naszą twórczością z Tobą i sprawiać radość naszymi wyrobami!

LZ Studio Handmade

Z miłości do natury

- inspirujemy się tym, co najpiękniejsze

Zosia

Zosia - wizualizacja v1

Jestem Zosia, artystka sercem i duszą. Moja pasja do rękodzieła sprawia, że każdy dzień jest nową przygodą z włóczką i pędzlem w ręku. Szydełko to moje magiczne narzędzie, a kiedy rysuję lub maluję, czuję się jakby świat wokół mnie rozkwitał kolorami.

Choć śpiewać nie umiem, to moje dzieła mówią za mnie – każdy splot, każda kreska to melodia, która nie potrzebuje dźwięków.

Teraz uczę się dziergać na drutach i nie spocznę, dopóki nie osiągnę w tym mistrzostwa. Styl to moje drugie imię, a zabawa kolorami to moja codzienność. Nie boję się wyzwań, bo wiem, że każde z nich czyni mnie lepszą artystką.

Łukasz

Łukasz - wizualizacja v1

Nazywam się Łukasz i jestem człowiekiem renesansu w świecie technologii i rzemiosła. Moje wykształcenie elektroniczne i doświadczenie jako informatyk, programista, grafik, a nawet zawodowy kierowca, dały mi umiejętności, które wykorzystuję w każdym aspekcie życia.

Zawsze byłem przystojny „inaczej”, ale to mój mózg jest prawdziwym dziełem sztuki.

Potrafię rozwiązać każdy problem jak Mc Gyver – z kreatywnością i sprytem.

Kiedy jednak mój mózg postanowił zrobić sobie przerwę od cyfrowego świata, odkryłem nową pasję: tworzenie z drewna.

Teraz, z dłutem w ręku, tworzę meble z litego drewna, klejonego, a także toczę misy i wazony, które są równie funkcjonalne, co piękne. Frezarka stała się moim śrubokrętem, a każda nowa kreacja to dla mnie chwila relaksu. Praca przy tym, co kocham, to mój sposób na odpoczynek.

Życie jest zbyt piękne żeby z niego nie czerpać inspiracji.

 

Włóczkowe zakochanie

Miłość do natury

© 2024 LZ Studio

44-246 Palowice, ul. Zazdrosna 8a
NIP: 6511536880

e-mail: kontakt@lzstudio.com.pl
tel. +48 661 488 700